Bilgisayar açılırken siyah ekran hatası

xWizz

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bilgisayar bazen açılırken siyah ekranda kalıyor. Tekrar aç kapa yaptığımda hiçbir sorun olmuyor. Ama ara ara yaptığı için sinirimi bozdu. Nedenini bir türlü bulamadım. Fikri olan varsa, yardım edebilirse sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar bazen açılırken siyah ekranda kalıyor. Tekrar aç kapa yaptığımda hiçbir sorun olmuyor. Ama ara ara yaptığı için sinirimi bozdu. Nedenini bir türlü bulamadım. Fikri olan varsa, yardım edebilirse sevinirim. Teşekkürler.

O sorun bende de oluyordu, Windows Güncelleştirme ayarını kapattığımda düzelmişti.

Bende de olmuştu hiç runtime Breaker'ı devre dışı bırakacak bir şey kullandın mı?

O sorun bende de oluyordu, Windows Güncelleştirme ayarını kapattığımda düzelmişti.
Bende de W10 güncelleştirdikten sonra olmaya başladı sanırım.
Ekran Sürücüsünden dolayı olabilir. Bende de yaşadığım sorundu. Özellikle'de güncellemeden sonra olmuştu. Şu an problem yok gibi.
Ekran kartım güncel şuan.
Bende de olmuştu hiç runtime Breaker'ı devre dışı bırakacak bir şey kullandın mı?
Hayır dostum.

Ekran kartının eski sürümüne dönmeniz sorunu kaldırabilir. Fakat, dediğiniz gibi eğer sorun Windows 10 güncellemesinden sonra ise o zaman farklı yöntem bakmamız gerekiyor.
Yeni güncelleştirme gelirse, herhalde sorun ortadan kalkacaktır. Eğer yeni w10 güncellemesiyle böyle sorun varsa, sadece bende olacağını düşünmediğimden, kısa zamanda yeni update gelir herhalde diye düşünüyorum.

Yeni güncelleştirme gelirse, herhalde sorun ortadan kalkacaktır. Eğer yeni Windows 10 güncellemesiyle böyle sorun varsa, sadece bende olacağını düşünmediğimden, kısa zamanda yeni Update gelir herhalde diye düşünüyorum.

Evet güncellemeyi beklemeniz daha yararlı olabilir. Güncellemelerde her bilgisayar aynı performansı göstermeyeceği içinde sorun yaratabilir. @408157

Yeni konular

Geri
Yukarı