Çözüldü Bilgisayar açınca siyah ekranda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ege kck

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Acemi Yazılımcı
Bilgisayarı açtığımda siyah ekranda kalıyor. Tech worm diye bir YT kanalından izleyerek yapıp açtığımda bilgisayar açılmıştı, işim bitince çıkmıştım. Bugün açtım aynı sorun vardı, bu sefer videodakileri yapsam bile sorun çözülmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Görev yöneticisinden wsappx'i kapatmayı deneyin. Bende düzeliyordu. İlkte olmazsa birkaç kez daha deneyin.
8
Hocam bende de aynı sorun var sürekli açılışta siyah ekranda bekletiyor biraz zaman geçince kendiliğinden açılıyor bende çözüm arıyorum 3 4 aydır böyle bilgisayar çok sinir bozucu
şuan pc den yazıyorum sorun sürekli olmaz inşallah

Dosya Ekleri

• 16564090614791664321175859116947.jpg
    16564090614791664321175859116947.jpg
    84,1 KB · Görüntüleme: 71
Hocam bende de aynı sorun var sürekli açılışta siyah ekranda bekletiyor biraz zaman geçince kendiliğinden açılıyor bende çözüm arıyorum 3 4 aydır böyle bilgisayar çok sinir bozucu.

Temiz bir şekilde format atıp sürücüleri yükleyin sorun ortadan kalkacaktır.

Artı -1 Eksi
Bilgisayarı açtığımda siyah ekranda kalıyor. Tech worm diye bir YT kanalından izleyerek yapıp açtığımda bilgisayar açılmıştı, işim bitince çıkmıştım. Bugün açtım aynı sorun vardı, bu sefer videodakileri yapsam bile sorun çözülmedi.

Eğer ekran otomatik onarıma girecek kadarsa otomatik onarıma girin ve
Güncellemeleri kaldırmayı deneyin

Görev Yöneticisi'nden Wsappx'i kapatmayı deneyin. Bende düzeliyordu. İlkte olmazsa birkaç kez daha deneyin.

Hocam PC'yi açtığımda sorun olmuştu, yine dediğinizi yaptım ve PC açıldı. Çözüm olarak işaretliyorum. Teşekkür ederim :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı