Bilgisayar al-sat mı iPhone al-sat mı?

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Yer
Ötüken
Bu laptopa sahibim. Kendisi bana bedavaya geldi vs. uzun hikaye zaten incelememde bahsettim. iPhone 7 cihaza sahibim ve 3000TL eder. 1 gün pili götürüyor ve arka kasa çizikleri hariç sorunsuz.

Bu laptopu ve telefonumu satarsam 6K para ediyor. iPhone 8 Plus ne de X alabiliyorum. 8 Plus denk getirsem de almak istemiyorum çünkü bir farklılığı yok. Xbox SS satıp 2K da oradan eklersem (Avusturya-Almanya 5K civarına alıp 7 küsürlere satıyorum 2 yıl MC TR garantili) XR ya da XS falan alabilsem de mantıklı olacağını zannetmiyorum.

Üniversiteye başladım. Her ne kadar sunum falan henüz yapmasam da elim laptopa alıştı. Ödevleri falan odada yapmayı her zaman istemiyorum. Aynı kasanın donanımlısı var. Ben de bunu alayım diyorum. -Bunu da satayım gibi-

Benim kafamda bu laptopu kendi parasıyla döndürerek yükseltme, XBOX'tan gelen paraları (her ay yeni kutu geliyor) da euro olarak biriktirerek seneye ilk baharda RTX 4060 yada sıfır 3060Ti almak. Telefonum şu anlık idare ediyor. Önceden mikrofon sorunum vardı ama şu an halletim. Batarya da darlamadığı için halen gözümden düşmedi.

Abim de bunları sat alabildiğin en iyi telefonu al diyor riskle uğraşma diyor. Bilmiyorum kararsız kaldım. Uzun tuttuysam kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı