Bilgisayar alabilmek için iş arıyor!

UgurBR

Kilopat
Yer
İstanbul
Çaresizlik budur işte, iş yok istediğiniz yere gidin en vasıfsız iş ilanları hatta şöyle diyeyim millet kölelik yapmak için bile 500-1000 arası başvuruyla sıraya giriyor. Devlet halk için vardır ama bizde halk Devlet için var.

UgurBR

Kilopat
Yer
İstanbul
Para toplayalım alırız zor değil. Herkes 5 TL verse alırız.
Paranın bir değeri yokki, biz bağış yapsak önce temel ihtiyaçlarını karşılamak zorunda. İnternette lazım, markete gidince kahve bile alacak param kalmıyor.

AltaicTurk

Hectopat
Paranın bir değeri yokki, biz bağış yapsak önce temel ihtiyaçlarını karşılamak zorunda. İnternette lazım, markete gidince kahve bile alacak param kalmıyor.
Cebimde 20 lira ya var yok 20'sine kadar böyle idare etmek zorundayım, yemek barınma aileden. Marketmiş, caffe hak getire anca kitap veya test kitabı alıyoruz geleceğe yatırım için :(. 90 liraya soğutucuyu alayım dedim herhalde 9 ayda alacağız :D oda dolar artmasa.

Saboteur

Gigapat
Yer
Enemy Town Center
Para toplayalım alırız zor değil. Herkes 5 TL verse alırız.
Sadaka kültürüne niye bağımlı kalındığı sorgulanmadığı sürece o 5 TL yarın 10 TL olacak. Sonrakinde 20-40-80 olarak gidecek, hâlâ 40 yıl öncesinin zihniyeti devam ediyor...

Herkes şimdi 5 TL verse onun için yarın başkası çıkacak benim için de herkes 5 TL versin diyecek. Eskiden ev hanımlarının kendi aralarında yaptığı altın günleri gibi ülke mi yönetilir?

AltaicTurk

Hectopat
Sadaka kültürüne niye bağımlı kalındığı sorgulanmadığı sürece o 5 TL yarın 10 TL olacak. Sonrakinde 20-40-80 olarak gidecek, hâlâ 40 yıl öncesinin zihniyeti devam ediyor...

Herkes şimdi 5 TL verse onun için yarın başkası çıkacak benim için de herkes 5 TL versin diyecek. Eskiden ev hanımlarının kendi aralarında yaptığı altın günleri gibi ülke mi yönetilir?
Başka çare mi var? Seçimlerden umut beklemeye gerek yok önce milletin zihniyeti değişecek abi. Ha biraz rahatlarız sonra sar başa.

Yukarı