Bilgisayar aldım suç teşkil eder mi?

Maalesef seni yakmalıyız. M.Ö 3800000 yılında dinazorlar medeniyetinin anayasasının 1453. maddesine göre bilgisayar alım ve satımı yasaktır. Lütfen nereden aldığını belirtir oraya FBI baskın yapacak ve orada bilgisayar satan herkesi toplu bir şekilde yakıp sabun yapmalıyız. Çünkü Afrika'da çocuklar aç.

Maalesef seni yakmalıyız. M.Ö 3800000 yılında dinazorlar medeniyetinin anayasasının 1453. maddesine göre bilgisayar alım ve satımı yasaktır. Lütfen nereden aldığını belirtir oraya FBI baskın yapacak ve orada bilgisayar satan herkesi toplu bir şekilde yakıp sabun yapmalıyız. Çünkü Afrika'da çocuklar aç.

Hayır hocam az gelir bence kollarını bacaklarını arabaya bağlatıp köpeklere yedirtmeliyiz sonra ölüsünü köpekbalığının ağzına atmalıyız daha mantıklı olur sonra köpekbalığından izin alırız ağzından çıkartır et niyetine Afrika'daki çocuklara veririz.

Hayır hocam az gelir bence kollarını bacaklarını arabaya bağlatıp köpeklere yedirtmeliyiz sonra ölüsünü köpekbalığının ağzına atmalıyız daha mantıklı olur sonra köpekbalığından izin alırız ağzından çıkartır et niyetine Afrika'daki çocuklara veririz.

Hocam sabun daha lezzetli gerek yok bence.

Gülmekten ölüyordum az daha.

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 gün önce yeni bilgisayar aldım suç teşkil eder mi? Sadece evde duruyor.
Normalde suç teşkil etmiyor, ama Türkiye'de olunca işler değişiyor.

Böyle durumlarda FBI'ın evinize baskın yapma yetkisi var, haberiniz olsun.

2 ay önce falan bir arkadaşım da sizin gibi bilgisayar aldı, sonra ailesinden öğrendik ki FBI bunu evinden bir almış helikopterler falan. Daha haber alınamıyor arkadaştan, artık ne yaptılarsa.

O yüzden rica ediyorum, Türkiye'de yaşıyorsanız kesinlikle bir bilgisayar almamalısınız, yoksa dediğim gibi FBI.
FBI'ın sadece ABD ülkesinde faliyet gösterdiğini biliyorum, ama mizah için saçmaladık. :D

Geri
Yukarı