Bilgisayar almak için beklemek mantıklı mı?

zehrass

Centipat
Bilgisayar mühendisliği tercih etmek istiyorum. Şimdiden bilgisayar almalı mıyım? Yoksa üniversitenin başlamasını mı beklemeliyim? Ailem acelesi yok dedi ama ben iki üç aya fiyatlar daha da artar diye düşünüyorum. Nasıl bir bilgisayar almalıyım? Fiyat olarak maksimum 20-25 bin verebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Şu an almanız daha doğru olur çünkü hiper enflasyon halinde bulunduğumuz için fiyatlar sürekli artıyor. Öneri olarak: taşınabilirliği yüksek bir modeldir.

Şu an almanız daha doğru olur çünkü hiper enflasyon halinde bulunduğumuz için fiyatlar sürekli artıyor. Öneri olarak: taşınabilirliği yüksek bir modeldir.

Ailem üniversitede ki hocaların daha iyi bir laptop önereceğini düşünüyor ama ben sanmıyorum genel olarak yüksek RAM, hız, işlemci vs. tercih ediliyor zaten. Teşekkür ederim tavsiyeniz için.

Teşekkürler dikkate alacağım

Merhaba, amacınız üniversite için kullanmak ise taşınabilir ve uzun pil ömrüne sahip olan bilgisayarlar her şartta daha çok işinize yarayacak. Ekran kartlı modeller de bölümünüz için ileriye dönük olur diye düşünüyorum.

Zephyrus G14
Swift X
Flow X13
Ideapad 5 Pro

Bütçenize göre bu modellerin farklı konfigürasyonları her işinizi görecektir.

Kardeşim fiyatlar fed faiz kararını açıkladıktan sonra artacak. Bizi ne kadar etkiler orasını bilemem sermaye var veya yok iyice araştır öyle al pişman olma.

Yeni konular

Geri
Yukarı