Bilgisayar almak için KDV indirimi mi beklenmeli?

Büyük firmaların indirimlerini mutlaka takip edin bunun yanında Donanım Arşivi ve pchocasınıda takip ederseniz iyi sistemleri uygun fiyata yakalıyabilirsiniz :) açıkçası şu dönemde ben olsam pek bir indirim beklemezdim ne kadar erken alırsanız o akdar iyi oluyor daha 2 ay önce topladığım monitör dahıl sistemin fiyatı 9000'e çıktı şimdi.
Biliyorum hocam takip etmediğim hazır sistem yok. Aklımda 5-6 tane sistem var ama işte bilemiyor insan. Bana kalsa hemen alırım da babam bekleyelim diyor.

Biliyorum hocam takip etmediğim hazır sistem yok. Aklımda 5-6 tane sistem var ama işte bilemiyor insan. Bana kalsa hemen alırım da babam bekleyelim diyor.

Toplama sistemde bakabilirsiniz forumda arkadaşlar yardımcı olacaktır belirttiğiniz fiyata göre güzel bir sistem dizebiliriz :)

Toplama sistemde bakabilirsiniz forumda arkadaşlar yardımcı olacaktır belirttiğiniz fiyata göre güzel bir sistem dizebiliriz :)
Daha bütçem belli değil kafamda bütçe oluşturdum sadece:) Bütçe netleşince konu açacağım. Ama bence şu an devir hazır sistem devri güzel kampanyalar var.

Geri
Yukarı