Bilgisayar aniden yavaşladı

Ardaa41

Hectopat
Son 1 ayda hard diskimde hatalar da çıktı. hiç 1 yıldır kasanın içini temizletmedim. Ayrıca işlemcide macun var mı bilmiyorum. Ne yapmalıyım? Bilgisayarda virüs olmadığına eminim. Sürücüler de yüklü. Güncellemeler yapılı, 1-2 kalite güncellemesi hariç. 3-4 dakikada girdiğim oyuna 20-30 dk'da zar zor giriyorum. Kaliteli macun öneriniz var mı? Bilgisayarcıya versem nasıl olur?

Son 1 ayda hard diskimde hatalar da çıktı. Hiç 1 yıldır kasanın içini temizletmedim. Ayrıca işlemcide macun var mı bilmiyorum. Ne yapmalıyım? Bilgisayarda virüs olmadığına eminim. Sürücüler de yüklü. Güncellemeler yapılı, 1-2 kalite güncellemesi hariç. 3-4 dakikada girdiğim oyuna 20-30 Dk'da zar zor giriyorum. Kaliteli macun öneriniz var mı? Bilgisayarcıya versem nasıl olur?

Hard diskte sorun varsa sorun ondadır. Macunla kasmanın alakası yok macun sadece soğumayı sağlar sizin SSD veya HDD değişmeniz lazım

Son 1 ayda hard diskimde hatalar da çıktı. Hiç 1 yıldır kasanın içini temizletmedim. Ayrıca işlemcide macun var mı bilmiyorum. Ne yapmalıyım? Bilgisayarda virüs olmadığına eminim. Sürücüler de yüklü. Güncellemeler yapılı, 1-2 kalite güncellemesi hariç. 3-4 dakikada girdiğim oyuna 20-30 Dk'da zar zor giriyorum. Kaliteli macun öneriniz var mı? Bilgisayarcıya versem nasıl olur?

Geri
Yukarı