Çözüldü Bilgisayar başlarken ekranda kırmızı çizgiler oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hydra6

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 gb
Ekran kartı
Rtx 3070
Anakart
B 550 MK
İşlemci
5 5600 g
Arkadaşlar sorunum budur PC sorunsuz çalışıyor sıcaklık değerleri vs çok iyi tek bu oluyor fotoğraf da ekde.

Dosya Ekleri

• IMG_20230303_184500.jpg
    IMG_20230303_184500.jpg
    222,9 KB · Görüntüleme: 54
Çözüm
Panel, kablo yada GPU arızası var. İlk farklı bir kablo ve mesela TV'ye bağlayıp dene.
Aynı sorun var ise kartı yolla değişsinler.
Monitorünüzde sıkıntı olabilir yakın bir arkadaşınızın pcsiyle deneyin mümkünse
Ekran kartında birşey yoktur yani

Aslında sorun ekran kartı çıkışı, monitör girişi ve kabloda da olabilir. Başka kablo ile başka bir görüntü alabileceğiniz bir cihazda deneyebilirsiniz.
En yakın zamanda deniyicem sizce ekran kartında bir problem var mıdır?

Ekran kartında bir şey yoktur yani.

Dene gör yapmadan hiçbir kullanıcı burada tam olarak kesin cevap veremez.

Aslında sorun ekran kartı çıkışı, monitör girişi ve kabloda da olabilir.

Sizce ekran kartında bir problem var mıdır?

Mantıklı düşününce ekran kartının kendisinde sorun olsa görüntü tamamen bozuk olur. Belki ilk çalışırken kablo yüzünden yapıyor olabilir. Ama dediğim gibi sorunun olabileceği çok fazla seçenek var. Bunların pek olacağını sanmıyorum ama sadece olabilir demek istedim.

Mantıklı düşününce ekran kartının kendisinde sorun olsa görüntü tamamen bozuk olur. Belki ilk çalışırken kablo yüzünden yapıyor olabilir. Ama dediğim gibi sorunun olabileceği çok fazla seçenek var. Bunların pek olacağını sanmıyorum ama sadece olabilir demek istedim.
Anladım yarın bir kablo alayım deneyim olmadı televizyona baglarım

Şu an farkettim gtada tam ekrana gecerkende oluyor büyük ihtimalle kablo veya monitör ile alakalı

Son düzenleme:
Aslında sorun ekran kartı çıkışı, monitör girişi ve kabloda da olabilir. Başka kablo ile başka bir görüntü alabileceğiniz bir cihazda deneyebilirsiniz.

Olabilir

Anladım yarın bir kablo alayım deneyim olmadı televizyona baglarım

Şu an fark ettim GTA'da tam ekrana gecerkende oluyor büyük ihtimalle kablo veya monitör ile alakalı

Dostum kablo almadan önce bir arkadaşında dene istersen sana tavsiyem en azından az da olsa paran gitmesin ama ben kablodan veya monıtorden suphelenıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı