Çözüldü Bilgisayar belli bir süre sonra kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Raksix

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 2 gün önce RAM'lerimden teki bozulmuştu. İnternetten aynı modeli satın aldım, sorunsuz şekilde bilgisayar çalışıyor ama bazen kendini kapatıyor ve tekrar açılıyor. Herhangi bir hata vermeden böyle yapıyor. Windows bellek testinde sorun çıkmadı. RAM'lerden kaynaklı bir sorun olmadığını düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Geçenlerde ailem kullansın diye elimdeki parçalarla buna benzer bir PC topladım. Babam kullandıktan 1 saat sonra sürekli kapandığını belirtti. Anakartta sorun varmış değiştirince düzeldi. Chipset aşırı ısındığı için kapatıyor sorun buydu.

Yaklaşık 2 gün önce RAM'lerimden teki bozulmuştu. İnternetten aynı modeli satın aldım, sorunsuz şekilde bilgisayar çalışıyor ama bazen kendini kapatıyor ve tekrar açılıyor. Herhangi bir hata vermeden böyle yapıyor. Windows bellek testinde sorun çıkmadı. RAM'lerden kaynaklı bir sorun olmadığını düşünmüyorum.
Memtest86 ile teker teker test yap.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı