Bilgisayar beyazlaşıyor ve 40-45 saniye sonra siyah ekran oluyor

Paul Walkers

Hectopat
Merhabalar. Bilgisayarım açılınca ekran beyazlaşıyor ve sonradan siyah ekran oluyor. Yardım edene teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG_20210708_203817_1.jpg
    IMG_20210708_203817_1.jpg
    139,9 KB · Görüntüleme: 65
Ekran kartı yansaydı, bilgisayar hiç açılmazdı. Windows gezgini yanıt vermeyi kesiyor ve bileşenler kendini kapatıyor olabilir. Güvenli mod ile açmayı deneyin.
HDD ile ilgili bir sorun değil bu. Bellek ile ilgili olsaydı BİP uyarısı verirdi

Ekran kartı yansaydı, bilgisayar hiç açılmazdı. Windows gezgini yanıt vermeyi kesiyor ve bileşenler kendini kapatıyor olabilir. Güvenli mod ile açmayı deneyin.
HDD ile ilgili bir sorun değil bu. Bellek ile ilgili olsaydı BİP uyarısı verirdi.
Anladım ama PC arada sırada check disk yapıyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İlk 4 dakikası sorununu çözebilir dostum.

Windows dosyaları bozulmuş olabilir. SFC /scannow kodunu CMD'ye yazabiliyorsanız yazın. O işe yaramazsa DISM'i kullanın.
Not: CMD'yi yönetici çalıştırın.

Windows dosyaları bozulmuş olabilir. SFC /scannow kodunu CMD'ye yazabiliyorsanız yazın. O işe yaramazsa DISM'i kullanın.
Not: CMD'yi yönetici çalıştırın.

Bunu sabah yapmistim, gene yapıyorum şimdi.
Bu arada hiçbir şey yapmadım. Sadece Windows gezginini görev yöneticisinden yeniden başlat dedim. 3-4 kez PC aç kapa yaptım, düzeldi. Umarım daha yapmaz. Sorunun kaynağının neresi olduğunu bulamayınca sıkıntılı. :/

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu sabah yapmistim, gene yapıyorum şimdi.
Bu arada hiçbir şey yapmadım. Sadece Windows gezginini görev yöneticisinden yeniden başlat dedim. 3-4 kez PC aç kapa yaptım, düzeldi. Umarım daha yapmaz. Sorunun kaynağının neresi olduğunu bulamayınca sıkıntılı. :/

PC'yi bir antivirüs programı(Kaspersky) ile tara.

Yeni konular

Geri
Yukarı