Bilgisayar bileşenlerini farklı sitelerden toplama

Uzay Safak

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayar bileşenlerini toplarken tek bir site üzerinden mi toplamalıyım yoksa farklı sitelerden de toplasam olur mu ? Elime para geçtikçe parçaların siparişini vereceğim tek tek artık ne zamana biterse. Farklı sitelerden işime gelen fiyatlardan almayı düşünüyorum sizce doğru mu yapıyorum ?

Merhaba arkadaşlar. Bilgisayar bileşenlerini toplarken tek bir site üzerinden mi toplamalıyım yoksa farklı sitelerden de toplasam olur mu ? Elime para geçtikçe parçaların siparişini vereceğim tek tek artık ne zamana biterse. Farklı sitelerden işime gelen fiyatlardan almayı düşünüyorum sizce doğru mu yapıyorum ?

Zaten dediğin gibi olmalı. Aradığın parça nerede uygunsa oradan sipariş edilmeli veya elden alınmalı. Acelen yoksa aradığın üründe stokta yoksa pahalı olan yer tercih edilmemeli ve beklenmeli.

Sipariş edeceğin parçaların birkaçında sıkıntı çıkarsa tek bir firma ile muhattap olursun. Sonuçta sistemin 5 parçası toplanmadan çalıştıramayacaksın ama arada 100 tl gibi bir fark varsa veya bütçe sıkıntısı varsa en uygun yerden sipariş verilmesi en mantıklısıdır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı