Bilgisayar boştayken 5GB RAM kullanıyor

Nabeeer

Hectopat
Daha fazla  
8 GB RAM'im var ve sadece Opera açıkken 5GB kullanılıyor, eskiden oyunlara rahatlıkla girebiliyorken artık giremiyorum. RAM az diyor atıyor.

Windows 10 klasik sorunu. RAM kullanımı fazla.

Windows 7 kullanıyordum. Windows 7'nin kullanım ömrü bittiği için Windows 10'a geçmiştim. Windows 8.1'e geçseydim keşke.

Ben Windows 8.1 kullanıyorum, arkada ETS 2, Discord, Steam, Google açık olmasına rağmen 5 GB RAM kullanıyor ( 6 GB RAM'e sahibim ). Windows 10'u eski sistemlerde önermiyorum, çok fazla RAM tüketiyor
Windows 8 kötü geçmemelisin. Windows 10 candır. RAM takviyesi yapabilirsin. Hem geleceğe dönük olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

8 GB RAM'im var ve sadece Opera açıkken 5GB kullanılıyor, eskiden oyunlara rahatlıkla girebiliyorken artık giremiyorum. RAM az diyor atıyor.

Bir cevabım var: Windows 10 :D

Gittikçe Windows 10 daha fazla RAM yiyor. Şu anda 5 Opera sekmesi ve Zoom açık, RAM kullanımım 6.6 GB.

Bu arada, şu koca forumda Windows 10'un kötü olduğunu düşünen tek ben miyim? Sisteme fazla ağır oluyor. Yani tek iyi yanı en yeni Windows olması.

Geri
Yukarı