Bilgisayar boştayken 8 GB RAM kullanımı %80

Kaspersky'de hızlı tarama yaptım herhangi bir sorun bulmadı tam taramayı başlattım. Şüphelendiğim bir uygulama var mediaget virüs müdür acaba?

Kaspersky'de hızlı tarama yaptım herhangi bir sorun bulmadı tam taramayı başlattım. Şüphelendiğim bir uygulama var mediaget virüs müdür acaba?
Mediaget'in virüs olup olmadığını bilmiyorum ama sanırsam virüstü. Ayrıca Mediaget olduğuna göre sanıyorum ki korsan oyun indirmeye çalışıyordunuz. Oradan da birşeyler girmiş olabilir.

Mediaget'in virüs olup olmadığını bilmiyorum ama sanırsam virüstü. Ayrıca mediaget olduğuna göre sanıyorum ki korsan oyun indirmeye çalışıyordunuz. Oradan da bir şeyler girmiş olabilir.

Okulda izlemek için bir film indirmek isterken kendimi orada buldum. Ama son zamanlarda bilgisayarı pek kullanmadım. Oyun oynayayım derken farkettim ram kullanımını.
Sizce format veya sıfırlama yapmalı mıyım? Düzelir mi?
Bu arada Kaspersky'den hem hızlı hem tam tarama yaptım herhangi bir tehdit bulunmadı görev yöneticisinde çalışan uygulamalar toplasan 400 MB kullanmıyor sistemin 6-6.5 GB RAM kullanması normal mi ona siz karar verin.

Dosya Ekleri

• ram.PNG
    ram.PNG
    47,4 KB · Görüntüleme: 85
  • ramram.PNG
    ramram.PNG
    38,6 KB · Görüntüleme: 82
Hocam tüm uygulamaların, arka plan işlemlerinin ve hizmetlerin sayısını toplayıp yazabilir misiniz? İsterseniz çalışan her şeyin fotoğrafını da atabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı