Bilgisayar çalışıyor ancak monitör, klavye ve mouse çalışmıyor

ÖmerAk361

Hectopat
Daha fazla  
Benim durumum baya garip. Bilgisayarı açıyorum her şey normal sonra oyuna giriyorum biraz ilerledikten sonra ilk olarak monitör no signal diyor sonra klavye ve mouse çalışmıyor. Ancak kasa hala çatır çatır çalışıyor. Herhangi bir yanma kokusu yok. Tarayıcıda güzelce gezebiliyorum durumu gerçekten anlamadım eğer bilgili biri isterse video çekebilirim.

Günceldir sorunum hâla devam ediyor çözüm bekliyorum lütfen.

Monitör için PC'nin arkasındaki VGA bağlantısına bak iyice uçlarını temizle kabloların. Klavye ve mouse içinse başka USB portlarına takmayı dene olmazsa büyük ihtimalle sürücü ile alakalıdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Problem kablolarının düzgün olmamasıyla ilgili değil. Örneğin yarım saat bekleyip giriyorum sürekli menü den oyuna aldıkları menünün oyuna aldığı bekleme süresinin en sonunda atıyor. Yarım saatte girsem de bilgisayarı açtığım gibi girsem de.

Sorunum hala devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adsız.png
Adsız.png buyur dostum.

İnternetimde problem var mobil telefondan söylüyorum 41 derece sıcaklığı var boşta iken ve şunu söyleyeyim sürekli grafik sürücüsü çalışmayı kesti hatası alıyorum.

Aynı sorun yaklaşık 3 4 ay önce benim bilgisayarımda da vardı. Sadece klavye ve faremde vardı ama. Tümden bi güncelleştirmiştim bilgisayarı. Maus da sorun devam ettı, sonrasındada değiştirdim mausu. Sen de dene bir istersen güncelleştirmeyi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı