Bilgisayar çalışıyor fakat monitöre görüntü gelmiyor

Musti88

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarda her şey çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor fare ve klavye de çalışıyor ekran kartı fanları bütün fanlar dönüyor ama monitöre giriş ekranı gelmiyor.

Bilgisayarda her şey çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor fare ve klavye de çalışıyor ekran kartı fanları bütün fanlar dönüyor ama monitöre giriş ekranı gelmiyor.

Kablolu klavye kullanıyorsanız Caps Lock ve num lock ışıklarını kontrol eder misiniz yanıyor mu?

Deniyorum şimdi teşekkür ederim.
Başkan ben VGA'yı HDMI çevirip kullanıyorum ve şu an ekran siyah hiçbir şey gözükmüyor mouse ve klavye de çalışıyor bütün fanlar dönüyor az önce de her şeyi söktüm taktım denedim gelmedi gene.
Dün çevirici kırıldı ondan sonra gelmemişti yenisini aldım gene gelmiyor
Kablolu klavye kullanıyorsanız Caps Lock ve num lock ışıklarını kontrol eder misiniz yanıyor mu?
Yanıyor
İlk açılışta ekranda ne yazıyor? Eğer "no signal" yazıyorsa direkt önce monitör ayarlarından girişi (HDMI, DP veya HDMI 1-2) düzgün seçtiğinizden ve kasa içi bağlantılardan emin olun. (başka bir belirti varsa yazarsanız iyi olur.)

Ekran direk komple simsiyah ama klavye ve fare ışıkları yanıyor çalışıyor.
Başkan bı el atın ya

Son düzenleme:

Geri
Yukarı