Bilgisayar çalıştırıldığında kasadan gelen sesin sebebi nedir?

Hocam eve geçtiğimde atabilirim, onun dışında 1000 TL'ye kasa+psu önerinizi isteyebilirim.

Sistemim:
MSI Radeon 5600 XT Mech.
Ryzen 5 3600.
B450M S2H.

Thermaltake'in dahili PSU'su.

Kasa artık görsel zevk meselesi psun var olduğunu varsayıyorum bu kasa çok hoşuma gidiyer bakmanı tavsiye ederim.

Güncellemelerini yap. Bios Windows Update filan.
Haftada bir kontrollerimi yapıyorum, sistemim güncel.
Kasa artık görsel zevk meselesi psun var olduğunu varsayıyorum bu kasa çok hoşuma gidiyer bakmanı tavsiye ederim.

Açıkçası ben daha çok malzeme kalitesine bakıyorum inan RGB'li olup olmadığı pek ilgilendirmiyor beni. :D Kasayı hayatım boyunca %90 gören benim sonuçta. :D

Aynı ses bende de mevcut. Kasanın içi temiz olsun veya olmasın fark etmez o ses hep var. İşin tuhaf tarafı ise o ses bende yazın olmuyor. Yani kış aylarında kendisini başlangıçta ısıttığı için o ses geliyor sanıyorum. :D

Aynı ses bende de mevcut. Kasanın içi temiz olsun veya olmasın fark etmez o ses hep var. İşin tuhaf tarafı ise o ses bende yazın olmuyor. Yani kış aylarında kendisini başlangıçta ısıttığı için o ses geliyor sanıyorum. :D
Aynen temizleyin pcyi temizledikten sonra devam ederse ısıtmak için işlemci gibi şeyler ısındıkça daha verimli olur içindeki kullanıklar alaşımlardan dolayı ısıtması lazım biraz.

Geri
Yukarı