Bilgisayar çok ısınıyor

PRETTY FLACKO

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadşalar yeni bilgisayar aldım itopya.com'dan, Windows 10'u yükledim ve sıcaklıklar gerçekten çok yüksek görünüyor, Windows güncelleniyor şu anda. BIOS'ta 70'e kadar çıktığını gördüm. Sorun mu var varsa ne yapabilirim? Bilgisayar boşta 70 derece şuan.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:
Selam arkadşalar yeni bilgisayar aldım itopya.com'dan, Windows 10'u yükledim ve sıcaklıklar gerçekten çok yüksek görünüyor, Windows güncelleniyor şu anda. BIOS'ta 70'e kadar çıktığını gördüm. Sorun mu var varsa ne yapabilirim? Bilgisayar boşta 70 derece şuan.

Eki Görüntüle 691410
R5 3600 mü işlemci?,

Sonradan gördüm. i3 9100F miş, soğutucu tam oturdu mu?
Kasa havalandırması iyi olmazsa ekran kartı da ısınırdı ya soğutucu da ya da macun olmamış.

Selam arkadşalar yeni bilgisayar aldım itopya.com'dan, Windows 10'u yükledim ve sıcaklıklar gerçekten çok yüksek görünüyor, Windows güncelleniyor şu anda. BIOS'ta 70'e kadar çıktığını gördüm. Sorun mu var varsa ne yapabilirim? Bilgisayar boşta 70 derece şu an.

Eki Görüntüle 691410

Hemen içini temizle.

Eki Görüntüle 691410
işlemci fanı yerinden oynamış olabilir bir kontrol et istersen

Selam arkadşalar yeni bilgisayar aldım itopya.com'dan, Windows 10'u yükledim ve sıcaklıklar gerçekten çok yüksek görünüyor, Windows güncelleniyor şu anda. BIOS'ta 70'e kadar çıktığını gördüm. Sorun mu var varsa ne yapabilirim? Bilgisayar boşta 70 derece şu an.

Eki Görüntüle 691410

En son ne zaman termal macun uyguladınız?

Arkadaşlar bilgisayarı daha 1 saat önce aldım, windowsu kurdum. Ve kendi kendiliğine düştü sıcaklık fanlarda yavaşladı sessiz çalısıyor şuanda anlamadım. Ortalama kaç olması lazım ısınmanın.
Ekran Alıntısı2.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı