Bilgisayar çok yavaş açılıyor ve kapanmıyor

CathedralDogs

Decapat
Merhaba!
Bilgisayarım çok yeni, ve eskiden üç dört dakika da açılıyor ise, şu an on beş dakika civarlarında açılıyor. İkinci sorunum ise bilgisayar kapanmıyor, nedeni nedir? Fotoğraf ta bilgisayar kapanmıyor ve şöyle ekran veriyor...

Dosya Ekleri

• IMG_20211117_143022.jpg
    IMG_20211117_143022.jpg
    88,7 KB · Görüntüleme: 77
Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemlerin hızını hızlandırır ama yine de bunlar bilgisayarı 10 15 dakika gibi sürede açacak engeller değil. Bilgisayarın kapanmaması da ek bir sorun. Teknik servise verin bence ama Vatan'ın teknik servisi ne kadar iyi bilemiyorum.
İşlemlere bilgisayarın açılması ve kapanması da dahil...

Muhtemelen yarın ben e diskini ve f diskini çıkaracağım. Temiz kurulum yapacağım, umarım yapabilirim.
Mesela E diskinden bir dosya açayım, hemen donduruyor.
Bu arada temiz kullanımı örnek alacağım bir video var mıdır, ya da bir kolay yanı?
@Ediz41 Hocam merhaba, biraz araştırıyım dedim. W11 yapsam, bir sıkıntı olur mu acaba? Gene temizleyeceğim.

Son düzenleme:
@CathedralDogs

Muhtemelen yarın ben e diskini ve F diskini çıkaracağım. Temiz kurulum yapacağım, umarım yapabilirim.
Mesela E diskinden bir dosya açayım, hemen donduruyor.
Bu arada temiz kullanımı örnek alacağım bir video var mıdır, ya da bir kolay yanı?
@Ediz41 Hocam merhaba, biraz araştırıyım dedim. W11 yapsam, bir sıkıntı olur mu acaba? Gene temizleyeceğim.

Hocam benim fikrim Windows 11 yapma çünkü hala kararlı değil bazı kişilerde sorun çıkarıyor en iyisi Windows 10 Home kurmanızı öneririm.

Geri
Yukarı