Bilgisayar donup kalıyor

"PHANTOM"

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, bu sorun bayağıdır var geçer diye düşündüm ama geçmedi neden kaynaklı bilmiyorum. Normal oyun oynarken veya Google'de dolaşırken donup kalıyor bilgisayar. Yeniden başlatmak zorunda kalıyorum format atmak istiyorum ama bayağı oyun var içinde o yüzden format işinden vazgeçtim. Sıcaklıklar iyi, bilgisayarda virüs de yok. Neden kaynaklı bilemedim yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam bu sorun bende de oluyordu ben böyle çözmüştüm, Chrome'u kullanmadığınız zaman arka planda çalışmasın.

Zaten hocam Chrome kapalı oyun vb oynarken inşallah geçer ya hata. Formatla bir alakası var mı hocam bu sorunun PC de virüs yok tertemiz ama dolu oyun var babama diyorum hatayı illa inatçı format atılacak ona diyor bende attırmam diyorum dolu oyun var içinde.

Zaten hocam Chrome kapalı oyun vb oynarken inşallah geçer ya hata. Formatla bir alakası var mı hocam bu sorunun PC de virüs yok tertemiz ama dolu oyun var babama diyorum hatayı illa inatçı format atılacak ona diyor bende attırmam diyorum dolu oyun var içinde.
Hocam Kaspersky ile tarama yaptınız mı yani zararlı bir yazılım olmadığına emin misiniz ?
Veya ekran kartı vb. driverleri güncel mi ?

Hocam Kaspersky ile tarama yaptınız mı yani zararlı bir yazılım olmadığına emin misiniz?
Veya ekran kartı vb. driverleri güncel mi?

Eminim hocam bende Malwarebytes var doğru yazmışımdır inşallah biraz zor bir adı var :) tarama yaptırdığımda hiç sorun gözükmüyor hocam. Ekran kartı driveri güncel. Başlatada güncelleştirmeleri denetle diyorum oradada güncelsiniz diyor.

Tek disk bölümü mü kullanıyorsun sistemin kurulu olduğu bölüm farklı olsun oyunların olduğu bölümü farklı olsun ekstra sistem özelliklerini de yazarsan sana daha rahat yardımcı olabilirim.

Merhaba, bu sorun bayağıdır var geçer diye düşündüm ama geçmedi neden kaynaklı bilmiyorum. Normal oyun oynarken veya Google'de dolaşırken donup kalıyor bilgisayar. Yeniden başlatmak zorunda kalıyorum format atmak istiyorum ama bayağı oyun var içinde o yüzden format işinden vazgeçtim. Sıcaklıklar iyi, bilgisayarda virüs de yok. Neden kaynaklı bilemedim yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam genellikle bir uygulama sebep oluyor, bende de aynısı oldu. ASUS GPU Tweak 2 sebep oluyormuş, sildim düzeldi.

Hocam genellikle bir uygulama sebep oluyor, bende de aynısı oldu. ASUS GPU Tweak 2 sebep oluyormuş, sildim düzeldi.
Sağ olun hocam, bende de vardı. Uygulamayı sildim, düzeldi büyük ihtimal. Sağ olun.
Hocam çözüldü sanmıştım ama gine olmaya başladı bu sorun.
Hocam birde dün bütün oyunları donmadan oynatan pc şimdi donmaya başladı nasıl desem performansı düştü hiç birşey de yapmadım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı