Bilgisayar donuyor ve kilitleniyor

ArdaKalay

Centipat
Öncelikle merhabalar bilgisayarımı dün akşam saatlerinde oyun oynarken kitlendi ve hiçbir şekilde gelmedi bende bunun üzerine bilgisayarı kapattım bugün tekrar açtığımda ise artık oyunların giriş ekranlarında, oyun içinde donuyor ve restart atmadan kendine gelmiyor yardımcı olur musunuz?

Oyun içerisinde sıcaklık değerleri ne durumda? MSI Afterburner ile bakıp söylerseniz iyi olur.

Birinci nesil i5 işlemciden bir TurboX vakası daha gibi gözüktü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncelikle merhabalar bilgisayarımı dün akşam saatlerinde oyun oynarken kitlendi ve hiçbir şekilde gelmedi bende bunun üzerine bilgisayarı kapattım bugün tekrar açtığımda ise artık oyunların giriş ekranlarında, oyun içinde donuyor ve restart atmadan kendine gelmiyor yardımcı olur musunuz?
Ramlar yerinde mi? Bi çıkartın geri takın bence.

Hardisk veya SSD tekrar takıp çıkarın ve oyun dosyalarını doğrulamayı deneyin.

Oyun içerisinde sıcaklık değerleri ne durumda? MSI Afterburner ile bakıp söylerseniz iyi olur.

Birinci nesil i5 işlemciden bir Turbox vakası daha gibi gözüktü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunlara artık giremiyorum yüklesem bile programı oyun giriş ekranında kitleniyor.

Geri
Yukarı