Çözüldü Bilgisayar ekran donması ve takılma problemleri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Salih Gürbüz

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sabah bilgisayarı açtım 2-3 saat oyun oynadım video izledim sorun yoktu. Sonra bir anda ekran dondu fakat bilgisayar donmamıştı yani YouTube'da izlediğim videonun görüntüsü donsa da videonun sesini duyuyordum ve videoyu ileri geri sarabiliyordum. Belki sorunu çözer diye defalarca bilgisayarı açıp kapattım ama her defasında 10 - 20 dakika sonra ekran donuyor. Bunun sebebi ne olabilir? Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yaşadığınız problem ile ilgili olarak başlat'a tıklayıp CMD yazın ve arama sonucunda gelen komut istemine sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştır seçeneği ile açınız. Açılan pencereye "SFC /scannow" yazıp enter tuşuna basınız.(tırnak işaretleri hariç.) İşlem tamamlandığında bilgisayarınızı yeniden başlatarak kontrol ediniz.
Yaşadığınız problem ile ilgili olarak başlat'a tıklayıp CMD yazın ve arama sonucunda gelen komut istemine sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştır seçeneği ile açınız. Açılan pencereye "SFC /scannow" yazıp enter tuşuna basınız.(tırnak işaretleri hariç.) İşlem tamamlandığında bilgisayarınızı yeniden başlatarak kontrol ediniz.

Çözüm

Geri
Yukarı