Çözüldü Bilgisayar F5 atar gibi yenileniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AssassinSlayer

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Gemi Makine işletme mühendisliği öğrencisi
Bilgisayar sabah açtığımdan beri ana ekran F5 atar gibi yenileniyor. Biraz araştırdım hata ayıklamayı devre dışı bıraktım biraz düzeldi ardından tekrar aynı sorun.

Çözüm
Hayır bilgisayarı yeniden başlattım düzelir mi diye ancak dosyayı yine açtığımda aynı şey yeniden oluyor.

Driver Booster.
Sorun Driver Booster. Burada yasaklı bir program -ki zaten kendisi çöp tenekesinden hallice. DDU ile sürücüleri kaldırın ve kartın kendi sitesinden yeniden kurun.
Güvenli mod da açmak için tik atın. İşiniz bittiğinde tekrar oradaki tiki kaldırın ardından Find unknown device information and drivers | Device Hunt bunu indirin ve sürücüleri kurun.

Peki önyükleme seçeneklerinden hangisini seçeyim.
Az.
Diğer kabuk
Ağ.
Active directory.
Az.
Diğer kabuk.
Ağ.
Active directory.

Bir de daha DDU ile hiçbir ekran kartını kaldırmadım kaldırayım mı?

Az.
Diğer kabuk
Ağ.
Active directory.

Bir de daha DDU ile hiçbir ekran kartını kaldırmadım kaldırayım mı?
Bir şey seçmeyin, tik atın ve yeniden başlatın ardından programı açıp sürücüleri kaldırın sonra tekrar baştan başlatın, tiki kaldırın tekrar baştan başlatın, attığım linkten programı indirin sürücüleri yükleyin, tekrar başlatın ve burada işimiz biter sonrasında.

Bir şey seçmeyin, tik atın ve yeniden başlatın ardından programı açıp sürücüleri kaldırın sonra tekrar baştan başlatın, tiki kaldırın tekrar baştan başlatın, attığım linkten programı indirin sürücüleri yükleyin, tekrar başlatın ve burada işimiz biter sonrasında.

Tamamdır bu kadar yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

Hocam daha işimiz bitmedi, dediklerimi yapın düzelip düzelmediğini görelim.

Yalnız güvenli moda girmek için bir tanesini seçmem gerekiyor hangisini seçeyim?

1622121094535.png

En az deyip devam edin hocam.

Tamamdır şu en son attığınız programın indirilmesi bitirip yeniden başlatıyorum.
1622123613520.png

Dostum böyle bir sorunla karşılaştım.
En az deyip devam edin hocam. O çöp programı da bir an önce kaldırın.

Dostum o uygulama yerine ekran kartlarının driverlarını yüklüyorum olur değil mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı