Bilgisayar fiyatları düşer mi?

kenan0160

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar direk konuya gireceğim PC toplamak istedim 1050 Ti'lı ama sonra yetmeyeceğini düşündüm. Sonra 1650 karar verdim ama 2,3 sene sonra için yetmez diye düşündüm bilgisayar fiyatları ne zaman düşer 7000 TL bütçem var taksitle alacağız. 8000 olur belki ekran kartı stok sorunu geçtinde aynı fiyata RTX 2060 alınır eylül'de alacağız düşer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu ekran kartı sorununun düzelmesine biraz daha var gibi. Ayrıca bildiğim kadarıyla 1650 yeni nesil bir kart değil mi? Ben sıkıntı çıkarmadan idare edeceğini düşünüyorum 2 - 3 sene daha.

Kimse kahin olmadığı için direk olarak " evet " diyemeyiz. Fakat piyasa takip edenler olarak kısmen sorunun cevabı "evet" oluyor. 8K bütçe ile 1050 Ti sistem alınmaz. Hazır sistem satan güvenilir firmalar güzel kampanya ve indirimler yapıyor. Sıkı takip ederseniz iyi bir sistem alma ihtimaliniz yüksek.

Merhaba arkadaşlar direk konuya gireceğim PC toplamak istedim 1050 Ti'lı ama sonra yetmeyeceğini düşündüm. Sonra 1650 karar verdim ama 2,3 sene sonra için yetmez diye düşündüm bilgisayar fiyatları ne zaman düşer 7000 TL bütçem var taksitle alacağız. 8000 olur belki ekran kartı stok sorunu geçtinde aynı fiyata RTX 2060 alınır eylül'de alacağız düşer mi?

Fiyatların düşeceğini sanmam. Önce dolar ın düşmesi lazım. Bir aralar çip krizi vardı, onunda düzelmesi lazım eğer düzelmediyde tabii.

Fiyatların düşeceğini sanmam diyenler 6 aylık fiyat grafiklerine baksın ekran kartları nasılda düşüşte bu işi gececeksiniz yeğenim insanlara pahalı pahalı aldırmayın.

Bilemeyiz maalesef ama bence biraz biriktirin laptop alın ekran kartı vs zor bulunuyor zaten. Ya da
Sizin para biriktirme hızınız / TL nin değer kaybetme hızı işlemini yapın Ama cidden şu dönemde laptop almak daha iyi.

Geri
Yukarı