Bilgisayar her açıldığında BIOS'a giriyor

puyomasuu

Picopat
Daha fazla  
Selam, CS2 oynarken ekranım arada gidiyordu masayı biraz salladığımda diğer oyunlarda olmuyordu böyle bir şey.
Bu sefer de ekran gitti ama bilgisayar da kapandı. Açtığımda direk BIOS'a giriyor ve çıkamıyorum bilgisayarimi sürekli götürdüğüm kişiyi aradim HDD'yi gormuyor olabilir dedi benim bu durumda ne yapmam lazim? Kendisi dukkanda olmadigi için goturemiyorum.

Selam, CS2 oynarken ekranım arada gidiyordu masayı biraz salladığımda diğer oyunlarda olmuyordu böyle bir şey.
Bu sefer de ekran gitti ama bilgisayar da kapandı. Açtığımda direk BIOS'a giriyor ve çıkamıyorum bilgisayarimi sürekli götürdüğüm kişiyi aradim HDD'yi gormuyor olabilir dedi benim bu durumda ne yapmam lazim? Kendisi dukkanda olmadigi için goturemiyorum.
Masayı sallarken disk doğru montajlanmamışsa hasar görmüş olabilir. Boot edecek bir şey olmadığı için BIOS'a giriyor kasanın içinden sata bağlantısını bir kontrol et bakalım.

Mümkünse bir daha masayı sallama :)

Masayı sallarken disk doğru montajlanmamışsa hasar görmüş olabilir. Boot edecek bir şey olmadığı için BIOS'a giriyor kasanın içinden SATA bağlantısını bir kontrol et bakalım.

Mümkünse bir daha masayı sallama :)

Masayı sallamak benim elimde değil aslında yani fareyi hizli hareket ettirdigimde anlik falan masa yine sallaniyor ama bu CS2 de oluyor sadece Valorant'ta ayni sekilde oynuyorum ama olmuyor Valorant'ta.

Yeni konular

Geri
Yukarı