Bilgisayar içi 8'li akım koruma prizi önerisi

Eren Ulusoy 06

Kilopat
Merhabalar. Bir sistem topladım ve bunun için 8'li akım korumalı kaliteli bir çoklu prize ihtiyacım var. Bu prizlerden anlamadığım için kaliteli ve sağlam olanlarını kullanmış veya bilenler var ise yardımcı olup tavsiye verirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Sevgiler saygılar... Bütçem 220 TL.

Tunçmatik'in ürünlerine bakmanızı tavsiye ederim. Elektrikciyim 100'den fazla kişiye montajını yaptım hiçbir şikayet almadım henüz :)

Ve prizden daha çok daire içi sigortalarınız'da çok önemlidir.

Bu konuya biraz uzağım. Rica etsem bu özellikleri taşıyan bir model varsa ismini verebilir misiniz?

Öncelikle 8'li priz çok nadir bulunur genelde 1-2-3-4-6-12'li prizler yapılmaktadır. Bütçenizi bilmiyorum ama bütçenize uygunsa Schneider'de tavsiyemdir.
Son olarak evinizdeki sigortalar nedir? En önemlisi budur çünkü.

Öncelikle 8'li priz çok nadir bulunur genelde 1-2-3-4-6-12'li prizler yapılmaktadır. Bütçenizi bilmiyorum ama bütçenize uygunsa Schneider'de tavsiyemdir.

Sigortamızın modelini soruyorsanız Siemens. İsterseniz bir fotoğrafını bırakabilirim.

Bu arada 6'lı prizde kurtarır. 6'lı bir tavsiyede yaparsanız çok güzel olur.

Bütçenizi belirtirseniz sizlere daha iyi yardımcı olabilirim.
Tabii ki siz isterseniz atabilirsiniz.

Yukarıda yazmıştım. Maksimum 220'ya da 250 olabilir.
...jpg

Bu arada bilmeniz gerekir ise sistemimi paylaşayım: ( Güç tüketimi yeterliliği falan gibi pek bilmiyorum etki eder mi ama :) )
Ekran kartı: RTX3070 Aorus Master.
RAM: G.Skill 3600MHz 16x2 CL 18 DDR4.
PSU: Corsair RM850X beyaz.
SSD: Samsung 970 Evo 1 TB M.2 SSD.
Kasa: Cooler Master Masterbox TD500 mesh beyaz.
İşlemci: Ryzen 7 3700X.
Anakart: ASUS ROG STRIX B550-F GAMING Wi-Fi.
Monitör: MSI 31.5" Optix MAG322CQR 165Hz 1ms 2X HDMI DP HDR.

Geri
Yukarı