Bilgisayar ile PS4 bir birine zarar verir mi?

Bilgisayar ile PS4 aynı masada yakın mesafede dursa veya çalışsa bir birine herhangi bir şekilde zarar verir mi?

Lütfen cevaplayın.
Evet, birbirlerini döverler.
maxresdefault.jpg

Şaka bir yana, aralarında ısınan varsa fazla yakın durmamasını tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Evet, birbirlerini döverler.

Şaka bir yana, aralarında ısınan varsa fazla yakın koymamanızı tavsiye ederim.

Yani şöyle diyim biri masanın sağında diğeri ise masanın solunda ikiside çalışıyor böyle bir durumda bir sorun olurmu ?

Şu nedenden sordum bir ara telefonları bilgisayara yaklaştırmayın iki cihazda bir birine zarar veriyor diye duymuştum ondan böyle bir konu açtım.

Yani şöyle diyim biri masanın sağında diğeri ise masanın solunda ikiside çalışıyor böyle bir durumda bir sorun olurmu ?

Şu nedenden sordum bir ara telefonları bilgisayara yaklaştırmayın iki cihazda bir birine zarar veriyor diye duymuştum ondan böyle bir konu açtım.
Öyle bir şey olduğunu sanmıyorum ama masanın da en ufak sarsıntı veya darbe görmesi durumunda ikisinin de diskini tehlikeye atabilir.

Xbox, PlayStation ve Bilgisayarım aynı masada 2013 ten beri aynı masada duruyor hiç bir sıkıntı yaşamadım

Birileri kafanızı karıştırmış olmalı. Öyle şey mi olur yahu? :)

Kablosuz olarak kullandığın cihazlardan belki olabilir. Sinyal kirliliği olabilir desem, doğruluk payı var. Ama 2 cihaz kirlilik yapacağını sanmam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı