Ps4 mü? Masaüstü Bilgisayar mı ?

Ama Monitör de içinde ve geri kalan parayı ps 4e oyun plus aboneliği vs. için kullanmayı düşünüyorum
Olabilir, monitör olsa bile GTX 960 lı sistem kurulur, ps4ü de ezer.

Bu arada ps4 HD 7850 ile Hd 7870 arasında kart kullanıyor sanırım.

2000'e sistem kurulur, 300'e monitör alınır, 200'e oyun da alırsın 2-3 tane. 100 TL daha koyup biraz daha oyun alırsın bu kadar.

ps plus aboneliğini ben hep k. kartı ile aldım tek çekim yapıyor taksit falan tarzı bi imkanı yok malesef :) ps4'ü grafiksel anlamda oyun performansı olarak tercih sebebim görmezdim ben daha çok exclusive oyunlardan takip etmek istediğin oyun varsa, ps4ü olan arkadaş grubun varsa falan zevkli oluyor. (arkadaşta edinebiliyorsun tabi forumlardan) Arkadaşlarında dediği gibi olayın grafikse toplanıcak pc ye göre daha iyi grafiksel performans alırsın illaki ps4 e göre daha güçlü donanımlı sistemlerle. Beni ps4 üzerindeki görsellik tatmin ediyor. :) Oyunlarda öyle çok kötü gözükmüyor multiplayformlar, exclusiveler daha bir hoş tabi onlara göre ama :D

ps plus aboneliğini ben hep k. kartı ile aldım tek çekim yapıyor taksit falan tarzı bi imkanı yok malesef :) ps4'ü grafiksel anlamda oyun performansı olarak tercih sebebim görmezdim ben daha çok exclusive oyunlardan takip etmek istediğin oyun varsa, ps4ü olan arkadaş grubun varsa falan zevkli oluyor. (arkadaşta edinebiliyorsun tabi forumlardan) Arkadaşlarında dediği gibi olayın grafikse toplanıcak pc ye göre daha iyi grafiksel performans alırsın illaki ps4 e göre daha güçlü donanımlı sistemlerle. Beni ps4 üzerindeki görsellik tatmin ediyor. :) Oyunlarda öyle çok kötü gözükmüyor multiplayformlar, exclusiveler daha bir hoş tabi onlara göre ama :D
Mouse ve klavyeyi yinede bunların hiçbirine değişmem ve de arkadaşlarınla skype'tan konuşarak oyun oynayabilirsin, PS4'e özgü değil yani.

Ben arkadaş grubu derken çevresinde hali hazırda ps4 ü olan arkadaşları varsa anlamında söylemiştim hocam :) arkadaş oyun geçmişi olarak klavye mouse çok alışkınsa zaten olaki ps4 alması durumunda fps oyun seviyorsa çok zorlanıcaktır ama biraz gayret ve dişini sıkarak alışıyorsun.. alışınca da çok keyifli geliyor zaten bi sıkıntı kalmıyor, ama alışmak kişiden kişiye cidden zorlu olabiliyor.. yarış, spor,dövüş oyunların da problem yaşanmaz zaten pc seçilicekse orda da gamepadle oynanır..

Ben arkadaş grubu derken çevresinde hali hazırda ps4 ü olan arkadaşları varsa anlamında söylemiştim hocam :) arkadaş oyun geçmişi olarak klavye mouse çok alışkınsa zaten olaki ps4 alması durumunda fps oyun seviyorsa çok zorlanıcaktır ama biraz gayret ve dişini sıkarak alışıyorsun.. alışınca da çok keyifli geliyor zaten bi sıkıntı kalmıyor, ama alışmak kişiden kişiye cidden zorlu olabiliyor.. yarış, spor,dövüş oyunların da problem yaşanmaz zaten pc seçilicekse orda da gamepadle oynanır..
Zaten Spor,Dövüş oyunu oynayacak kişinin bilgisayar alacağını zannetmiyorum.

Siz bilirsiniz, zevk işi sonuçta ama:
PC toplarsanız daha fazla performans verecektir. Örneğin GTA 5 PS4 de 30 FPS ye sabitleniyor sanırım. Ayrıca ben 1.500 TL param olsa yine sistem toplarım sizin 2.500 TL'niz varmış. Bu fiyata GTX 960 koyulup çok çok iyi bir bilgisayar dizilebilir. Hem de GTA 5 gibi yüksek oyunlarda daha fazla FPS alırsınız. Ayrıca bilgisayarda belki ileride canınız isterse online oyunları ve FPS tarzı oyunları PC'de daha rahat oynarsınız. İlla ki spor oynayacağım dersen de PC ye kol takılabiliyor.

PS4 e herkes wow çok pahalı oyunlar aman Allahım diye bakıyor bilgisayarını 3 yılda bir güncelliyorsun konsolunu 8 yıl kullanıyorsun oyunlar pahalı diyorsunuzda gidip Teknosa Bimeksten alırsanız tabi pahalı olur :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı