Bilgisayar ilk açılışta Chrome geç açılıyor

Salvatorio

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni format attım. Bilgisayarı açtıktan sonra Chrome'u açtığımda 1-2 saniye bekliyorum. Ama ondan sonra Chrome'u kapatıp açtığımda bastığım gibi açılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yeni format attım. Bilgisayarı açtıktan sonra Chrome'u açtığımda 1-2 saniye bekliyorum. Ama ondan sonra Chrome'u kapatıp açtığımda bastığım gibi açılıyor.
Sebebi arka planda hazır hale gelmesinden kaynaklı yani önbelleğe alınma gibi bir durum diyebiliriz.

Başlangıçta çok program açılıyorsa normal. Çünkü siz chrome u kapattığınızda chrome kapanmıyor arkada çalışmaya devam ediyor ve bastığınız gibi açılmaya çalışıyor bu şekilde.

Sıfırlanmış bir bilgisayar ilk açıldığında 38 bin 760 komponentin başladığını varsayarsak, normal bir şey.

Geri
Yukarı