Bilgisayar İPhone 6'yı Görmüyor

Ahmensrr

Hectopat
Daha fazla  
iPhone'ma İTunes'ten müzik atmak için kablo ile bilgisayara bağladım telefon şarj oluyor fakat ne bilgisayar telefonu ne telefon bilgisayarı görüyor.
İnternet'te common files'te bir Apple dosyası var onu yüklüyorlar ama ben de INF dosyası bu yükleme biçimini desteklemiyor diyor.
Acil yardıma ihtiyacım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablo orijinal mi?
evet
iPhone'ma İTunes'ten müzik atmak için kablo ile bilgisayara bağladım telefon şarj oluyor fakat ne bilgisayar telefonu ne telefon bilgisayarı görüyor.
İnternet'te common files'te bir Apple dosyası var onu yüklüyorlar ama ben de INF dosyası bu yükleme biçimini desteklemiyor diyor.
bilen kimse mi yok ya
bilgisi olan yazsın ya çözüm bulamadım

Son düzenleme:
iTunes’u silip yeniden yükle.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı