iPhone 6'yı Nerelerden Alabilirim?

Ben bir hafta önce gold.com.tr'den satın aldım fakat cihaz daha elime ulaşmadı cumartesi en geç gelir diye düşünüyorum bana verdikleri tarih o zamanlara denk geliyor bence sen apple store'den gidip al 10 gün çok'ta değil

Apple store'dan sipariş verdim arkadaşlar. Havale yolu ile ödediğimden 96 lira daha ucuza geldi yani 2255 liraya aldım telefonu.
Kardeş merhaba ben de app storedan bu hafta sipariş vermeyi düşünüyorum ödeme yaptığında herhangi bir problemle karşılaştın mı? Ödemen çabuk onaylan dı mı öğrenmek isterim.İzninle :)

Apple store'dan sipariş verdim arkadaşlar. Havale yolu ile ödediğimden 96 lira daha ucuza geldi yani 2255 liraya aldım telefonu.
Sipariş vereli bayağı oldu sanırım telefonun eline geçti memnun musun app storedan aldıgından ben de sipariş vereceğim duruma göre yoksa teknoloji mağazalarından alacağım ;)

Hiçbir sorunla karşılaşmadım. 3 iş gününde banka havalesi onaylanıyor, zaten orada bir tarih aralığı veriyor o aralıktaki ilk günde ulaştı cihaz bana. Telefondan hayet memnunum..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı