iPhone 6'yı Nerelerden Alabilirim?

gumushane

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Nakit parayla normal fiyatıyla bir iphone 6 almak istiyorum (operatörlerden değil) fakat teknoloji marketlerinde kalmamış durumda. Elimde nakit para olduğu için internetten alamadım. Apple store'dan sipariş vermek istiyorum, kapıda ödeme şansım var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,

Nakit parayla normal fiyatıyla bir iphone 6 almak istiyorum (operatörlerden değil) fakat teknoloji marketlerinde kalmamış durumda. Elimde nakit para olduğu için internetten alamadım. Apple store'dan sipariş vermek istiyorum, kapıda ödeme şansım var mı?
Biraz beklemelisin yakinda tekrar stoklara gelir

Havale ile al, hem daha ucuz.
Arkadaşın dediği gibi Apple Store'dan havale ile al. 100-150 TL daha ucuza gelmiş olur, kargo parası da yok zaten. Birde UPS kargo ile geliyor. Apple Store'u takip et, başka yere bakma. En iyi yer orası Apple ürünler için. Sıkıntın olduğunda direk orası ile muhattap olursun. İşin kolay olur.

Hocam Apple Store'dan alayım tamam da, banka havalesi nasıl oluyor, bilgi verir misiniz? Nasıl yapabilirim havale? Elimde nakit para var?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı