Bilgisayar ısınıyor ve kasıyor

MuhammetD.10

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle zaten başlıkta belirttiğim gibi fakat olay şu ki bu oyunlar aynı sistemde aynı bilgisayarda hiç kasmıyordu ama bir süreden sonra kasmaya başladı ve hiçbir donananım değişmedi, hatta o zamandan klavye mouse bile değişmedi, o zaman dediğimde o kadar eski falan değil zaten yani çok değil 2021 zamanlarında olmuyordu bu olay.

Bu işlerden anlamıyorsanız bir teknik servesi gidin anlıyorsanız bütceniz ne kadar?
150 tl teknik servis burada çok yok ama bilgisayarcı var fakat kendisi değişik bir adam önceki gidişimde windows kurması için vermiştim 1 ay sonra kurdu adam

Evet düzelir ve işlemci bayağı rahatlar hatta mümkünse SSD bile alın
tamamdır

Rampage Tm-130 1gr Termal Macun Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bu nasıl sizce?

Hocam bilgisayarı açıp temizleyin bilgisayar daha yeni termal Macun'un bu kadar hızlı kuruyacağını düşünmüyorum. Boşuna para vermeyin gidin açın zarar gelmez. YouTube'da yüzlerce video var temizlemek için.

Hocam bilgisayarı açıp temizleyin bilgisayar daha yeni termal Macun'un bu kadar hızlı kuruyacağını düşünmüyorum. Boşuna para vermeyin gidin açın zarar gelmez. YouTube'da yüzlerce video var temizlemek için.
Olur fakat uzun süredir termal macun kullanılmayan bilgisayar olduğu için bence kullanmayı deneyeyim

Peki Nasıl temizleyebilirim yani temizle derken parçaları falan mı?

İşlemci fanını yerinden çıkartın sonra YouTube'dan işlemci fanı modelini yazıp nasıl temizlenir diye aratın size ön kapak nasıl sökülür gösterecek orada birikmiş tozları elektrik süpürgesi veya fırça ile temizleyin daha sonra kapaktaki tozları alıp geri takın. Kasa da başka fan varsa oraya da hava tutun ekran kartının fanına da hava tuttuktan sonra kasayı kapat. Oyun açıp ısılara bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı