Bilgisayar kapalıyken ekipmanlar açık kalıyor

Herkes bir şey yazmış ama kimse doğrusunu yazmamış. Hızlı başlat seçeneğini kapatırsanız sorununuz çözülür.

valla herkes bişey yazmış benim de böyle bi sorunum vardı acaba powerımda mı sıkıntı var diye düşünüyodum eski bilgisayarda farenin ışığı kapanın yanmıyodu çünkü şimdi hızlı başlatmayı kapadım ışık falan yanmıyo

Vallahi herkes bir şey yazmış, benim de böyle bir sorunum vardı. Acaba power'ımda mı sıkıntı var diye düşünüyordum, eski bilgisayarda farenin ışığı kapanıp yanmıyordu. Çünkü şimdi hızlı başlatmayı kapadım ışık falan yanmıyor.
Bende hızlı başlatma ayarını kapatmak işe yaramadı, BIOS'dan ErP ayarını aktif ettim, sorunum çözüldü.

BIOS'dan güç seçenekleri ayarından S4'ü seçin veya daha alti varsa. S3 gibi.
Erp ayarı evet USB'leri kapatır ama anakartında RGB aydınlatma varsa o PC kapalıyken bile çalışmaya devam eder.

Mouse dandik olunca genelde böyle oluyor.

Yanlış bilgi diye etiketlenmiş fakat söylediğim yanlış değil. 15 Liralık mouse ile yaşadığım bir durumdu fareyi değiştirdim ortadan kalktı. Siz ne sıfatla bu bilgi yanlış diyorsunuz? Tecrübe eden benim yanlış diyen sizsiniz? Yalanmı konuşacağım?

Geri
Yukarı