Bilgisayar Kapalıyken Oyun İndirmek

Blackfyrex

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar konuyu tam nereye açıcağımı bilmiyorum o yüzden kusura bakmayın. Şimdi benim bir isteğim var. Yardım ederseniz çok mutlu olurum. Ben 15 gb'lik bir oyun indiriyorum. Bilgisayarımı kapatıcağım ama o oyun inmeye devam edecek ve sabah kalktığımda oyun yüklü olacak. Yükleyip oynayabilecem. Bunu nasıl yapıcağım? Anlatırsanız çok memnun olurum. Teşekkürler.

Başlığı yanlış yazmışım kusura bakmayın uzun süredir girmiyordum technopata nerden düzenliyeceğimede bakamadım :D

İndirmeye çalıştığınız oyun Black Ops II mi? Eğer o ise sisteminiz benimkinden iyi değilse boşuna indirmeyin. Ben indirdim ama olabilecek en düşük ayarlarda ortalama 12 FPS. Bilgisayar kapalı iken indirme yapılırmı bilmem ama torrentden indirirseniz bilgisayarınız açık olduğu sürece indirme devam eder. Bence monitörü kapatın bilgisayar açık kalsın ama uykuda olmasın uykuda indirme olmuyor diye biliyorum. Sabaha kadar indirme biter herhalde.

Şu süreden sonra ekranı kapat ayarını açarsan oturumu kilitlediğinde birkaç dakika sonra ekran kapanır ve bilgisayar açık kalır.

Yeni konular

Geri
Yukarı