Çözüldü Bilgisayar kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ibrahim öztunç

Femtopat
Daha fazla  
Hocam bilgisayarım kendini kapatıyor herhangi bir oyuna girsem Max 30 saniye sonra kapnıyor ısınmadan kendini kapatıyor işlemcim 50C direk kendisini kapatıyor bir bilgisi olan yardım edebilir mi?

AMD 6100 six Core.
Gaming 970.
GTX 650 Ti 1GB.
16 GB RAM.
750W PSU.

Hocam bilgisayarım kendini kapatıyor herhangi bir oyuna girsem Max 30 saniye sonra kapnıyor ısınmadan kendini kapatıyor işlemcim 50C direk kendisini kapatıyor bir bilgisi olan yardım edebilir mi?

AMD 6100 six Core.
Gaming 970.
GTX 650 Ti 1GB.
16 GB RAM.
750W PSU.

Aynı sıkıntı bende de vardı, PSU'dan kaynaklıymış. PSU marka model nedir, yardımcı olalım.

AMD 6100 six Core.
Gaming 970.
GTX 650 Ti 1GB.
16 GB RAM.
750W PSU.

Selam kasaya değdiğin anda veya kasa sallanınca da olabilir
İlk PC topladığım zaman bende de olmuştu ama şu an yok.

Herhangi bir hata mesajı veya yazı alıyor musunuz? Daha detaylı anlatır mısınız?

Yok efendim hiçbir şey anında kapanıyor herhangi bir oyuna giriyorum Max 30 saniye veya açılır açılmaz kapanıyor.
İşlemciniz 50 dereceye kadar çıkması gayet normal. Sorun bundan kaynaklı değil. PSU marka model nedir?

Therlmaltake.

Hocam, iki ihtimal var. Birisi PSU, diğeri GPU. Büyük ihtimalle PSU kaynaklı.

Geri
Yukarı