Bilgisayar kapanması uzun sürüyor

Aynı sorunu bende yaşıyordum sanırım elektrik yüklenmesinden dolayı bilgisayarı kapatın PSU'yu da kapatın fişten çekin 10 dk sonra fişi takın 2 dk bekleyip PSU'yu açın 2 dk daha bekleyip bilgisayarı açın.
Aynı sorunu bende yaşıyordum sanırım elektrik yüklenmesinden dolayı bilgisayarı kapatın PSU'yu da kapatın fişten çekin 10 dk sonra fişi takın 2 dk bekleyip PSU'yu açın 2 dk daha bekleyip bilgisayarı açın.

Sonra kapatın ve düzeldi mi söyleyin merak ettim.

Arka plan programları sende bayağı vardır. 2, 5 terabayt SSD? Gereksiz prgramları kaldır.

2, 5 terabayt oyun. Toplam SSD kaç terabayt.
Çok terabayt SSD güzel ama işletim sistemini 250 GB'lik bir SSD'ye kursan mükemel olurdu. Diğerinide program ve oyunlar için kullan yine.

1 Tane 250GB SSD var zaten ona kurulu. 2 tane harddisk bir de harici harddisk mevcut.

Deneyeceğim bunu teşekkürler.
Denedim ama işe yaramadı yeniden başlatma ve bilgisayarı kapatma ikisi de tam tamına 1.5 dakika sürüyor kronometre ile ölçtüm açılış hızımda bir problem yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı