Bilgisayar kapanmasına rağmen kulaklığın ışığı yanmaya devam ediyor

Nouis1

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar PC'yi kapatıyorum yatacağım bir bakıyorum kulaklığın ışığı yanıyor. Klavye veya mouse kapalı fakat kulaklık açık. İnternette biraz gezindim BIOS'la ilgili bir şeyler diyorlardı yaptım yine de çözülmedi sorunum.

Arkadaşlar PC'yi kapatıyorum yatacağım bir bakıyorum kulaklığın ışığı yanıyor. Klavye veya mouse kapalı fakat kulaklık açık. İnternette biraz gezindim BIOS'la ilgili bir şeyler diyorlardı yaptım yine de çözülmedi sorunum.
Hocam onun için bilgisayarın fişini komple çekmek lazım başka bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
BIOS üzerinden ErP Ready ayarını S4+ S5 yapın.

Hocam şimdi yeni bir sorunla karşılaştım. Bilgisayarı kapatıp BIOS ekranına girmeye çalıştığımda klavye çalışmıyor fakat ne zamanki Windows ekranı gelsin o zaman çalışıyor BIOS'a giremiyorum ne yapmalıyım?

Hocam şimdi yeni bir sorunla karşılaştım. Bilgisayarı kapatıp BIOS ekranına girmeye çalıştığımda klavye çalışmıyor fakat ne zamanki Windows ekranı gelsin o zaman çalışıyor BIOS'a giremiyorum ne yapmalıyım?
Bilgisayarı kapatın ve power supply'i aç kapa yapıp biraz bekleyin klavye sorunu düzelmesi lazım.

Bilgisayarın fişini komple çekmek lazım.

Hocam sorundan kaçmak yerine çözmeye çalışıyorum sizin dediğiniz sorundan kaçmaktır :D

Bilgisayarı kapatın ve Power Supply'i aç kapa yapıp biraz bekleyin klavye sorunu düzelmesi lazım.

Hala aynı hocam başka bir çözüm yöntemi var mıdır veya ben mi yanlış yaptım dediğniiz yöntemi acaba?

Hocam sorundan kaçmak yerine çözmeye çalışıyorum sizin dediğiniz sorundan kaçmaktır :D

Hala aynı hocam başka bir çözüm yöntemi var mıdır veya ben mi yanlış yaptım dediğniiz yöntemi acaba?
Bios pilini jumper kısmından kanırtıp çıkarın biraz bekleyin ve geri takın.

BIOS açılmıyorsa pili çıkarıp takabilirsiniz ya da ayarlardan gelişmiş başlangıç ile açılabiliyor diye biliyorum bir de oradan deneyin.

Geri
Yukarı