Bilgisayar kasasının ön fanından gelen gıcırtı sesi

Empat

Hectopat
Arkadaşlar tek tek fanları kontrol ettim, kasanın önündeki fanlardan ortadaki fan şöyle bir ses çıkarıyor:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu tehlikeli mi, kullanmaya devam edebilir miyim ve de sesi nasıl geçireceğim?

Fanın bir yere sürtüp sürtmediğini kontrol edin hocam.

Hocam mıktanıs gibi bir şey yok değil mi? Yanına falan bir şey koyduğunuz için fanların manyetik alanını bozuyor fanlarda kayıyor olabilir. Mecbur fanlar değişecek o zaman.

Hocam mıktanıs gibi bir şey yok değil mi? Yanına falan bir şey koyduğunuz için fanların manyetik alanını bozuyor fanlarda kayıyor olabilir. Mecbur fanlar değişecek o zaman.
Hocam mıknatıs vb. şeyler yok eminim.

Buraya tekrar bakanlar için yazıyorum orta fandaki ses neredeyse yok oldu ama anlamadığım bir şekilde şimdi biraz alt fandan gelmeye başladı bilgisayarı uzun süreli açık bırakınca mesela 3 saat filan ses nedense kesiliyor bir anlam veremedim yakın zamandada motor yağı ile yağlamayı düşünüyorum başka önerileriniz varsa yazınız.

Son düzenleme:
Hocam mıknatıs vb. şeyler yok eminim.

Buraya tekrar bakanlar için yazıyorum orta fandaki ses neredeyse yok oldu ama anlamadığım bir şekilde şimdi biraz alt fandan gelmeye başladı bilgisayarı uzun süreli açık bırakınca mesela 3 saat filan ses nedense kesiliyor bir anlam veremedim yakın zamandada motor yağı ile yağlamayı düşünüyorum başka önerileriniz varsa yazınız.

Hocam bende de aynı sorun oluştu. Şimdide ön alttaki fanda ses çıkmaya başladı. Senin sorun neden kaynaklıydı ve nasıl çözüldü acaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı