Bilgisayar kasasının yanını açsam sorun olur mu?

feavert

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Her tarafı doğal olarak kapalı bir kasaya sahibim yalnız ben yan tarafını açmak istiyorum ama bir şey ile de aynı zamanda kapatmak istiyorum. Ancak tül gibi bir şeyle falan olması lazım. Sinek giripte fana çarpar falan diye açıkta durmasın istiyorum.

Bana bu konuda fikir verebilecek var mı? Nasıl bir şeyle kapatabilirim?

Niye açıyorsun ki? Camsız bir kasa mı kullanıyorsun? Kasaya görünüm katmak istersen sineklik takabilirsin. Ya da yan kapağı modifiye edip temperli cam takabilirsin. Ya da hiç uğraşmak istemiyorsan 250 TL'ye kaliteli kasalar var.

Tozlanması ve darbelere karşı korunaksız olması dışında bir sorun olmayacaktır. Kasaya uygun bir saydam yan kapak bulunabilir mi bilmem.

Kapaği açık bırakırsanız oluşacak tozlarıda göz ardı etmemeniz lazım.Eğer çok önemsiyorsanız kasa değiştirmenizde fayda var.Yoksa Türk zekasını kullanarak kasa ölçüsünde sineklik tarzı birşey yaptiraiblirsiniz 😂😂
Mesh bahane sineklik şahane. 🤣

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı