Bilgisayar kendi kendine Alt+Tab F5 atıyor

Jagler Denner

Hectopat
Daha fazla  
Başlıktta söylediğim gibi anlamadığım şekilde Alt+Tab atıyor ve görev çubuğundaki kısayollar yenileniyor. Bu durum oyun oynarken, film veya dizi izlerken ve ders çalışırken olduğu için çok sinir bozucu bir hal almaya başladı. Bu durumla karşılaşan var mı çözümü nedir? (ayrıca şu an format atamam)

Başlıktta söylediğim gibi anlamadığım şekilde Alt+Tab atıyor ve görev çubuğundaki kısayollar yenileniyor. Bu durum oyun oynarken, film veya dizi izlerken ve ders çalışırken olduğu için çok sinir bozucu bir hal almaya başladı. Bu durumla karşılaşan var mı çözümü nedir? (ayrıca şu an format atamam)

Bende de oldu sürekli yanıp yanıp sönüyordu kendi kendine düzeldi

Bende de oldu sürekli yanıp yanıp sönüyordu kendi kendine düzeldi.

Bende de neredeyse 1 2 aydır bu sorun var.

Klavyeyle alakalı olabilir. Klavyeyi çıkartıp sorunun tekrarlayıp tekrarlamadığını kontrol edin.

Laptop klavyesi ama ben klavyeden olduğunu düşünmüyorum.

Sanırım Windows 10. Bende geçende yukledim Windows 10 sürekli gelip gidiyor görev çubuğu.

Win 8.1 ilk defa başıma geliyor böyle bir sorun anlam veremiyorum sinir bozmaktan başka bir şeye yaramıyor.

@Jagler Denner

Klavye testi yapabileceğiniz siteler var internette. Bunlardan biri yardımıyla klavyenizi test edin. Klavyenin kartında bir yerlerde temassızlık ya da kısa devre varsa bir tuşa bastığınızda bu bahsettiğiniz tuşlar tetikleniyor olabilir. Membran klavyelerde olabilen bir durum.

@Jagler Denner

Klavye testi yapabileceğiniz siteler var internette. Bunlardan biri yardımıyla klavyenizi test edin. Klavyenin kartında bir yerlerde temassızlık ya da kısa devre varsa bir tuşa bastığınızda bu bahsettiğiniz tuşlar tetikleniyor olabilir. Membran klavyelerde olabilen bir durum.

Site linki alabilir miyim rica etsem öyle bir site bulamadım da.
@Jagler Denner

Bir site buldum tüm tuşlar çalışıyor kombinasyonlarda problem yok başka önerin var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı