Bilgisayar kendi kendini kapatıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ulaş Ezgin

Decapat
Bilgisayar belirli aralıklar(1 saat sanırım) ile kendini kapatıyor. Ama öyle pat diye kapanmıyor. Sanki Power düğmesine basılmış gibi shutting down diyor ve kapanıyor. sfc/scannow yaptım dosya tamir ettik dedi ama yine aynı durumu yaşadım. İşlemcinin sıcaklık değerlerini kontrol ediyorum fakat öyle yüksek bir değer yok. Boşta 55 derecede geziyor evet biraz yüksek ama eskiden de böyleydi. Stok fan kullanıyorum. Kaspersky ile tarattım fakat bir şey çıkmadı. Ben Windows 10 Enterprise evaluation kullanıyordum, denemek istedim iyiyse alırım diye, bugün 90 günlük lisansım bitti. Bu hafta sınavlar olduğu için format atmıyorum fakat bu sorun lisans bittikten sonra ortaya çıktı. Alakaları olabilir mi?

PSU: Cooler Master MPE-6001-ACABW-EU MWE 600W 80+ Güç Kaynağı

İşlemci: i5 4590

Büyük ihtimalle lisans yüzünden, benzer şeyler olduğunu duymuştum. İnternetten 20-25 liraya Windows 10 Pro OEM key alın, etkinleştirin. Düzelir.
Bu siteyi kullanabilirsiniz. Ben 2 kez aldım mağdur etmediler.

(Korsana teşvik değildir sorun tespit içindir)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videodakileri deneyin. Eğer sorun geçerse yeni W10 Key alır anahtarı değiştirirsiniz.

(Korsana teşvik değildir sorun tespit içindir)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videodakileri deneyin. Eğer sorun geçerse yeni W10 Key alır anahtarı değiştirirsiniz.
Bunu yaparken bir hata veriyor. Sanırım bir şekilde Enterprise Evaluation'u, full Enterprise'a çevirmeliyim kodlar ile ama nasıl yapacağımı anlamadım.

Bunu yaparken bir hata veriyor. Sanırım bir şekilde Enterprise Evaluation'u, full Enterprise'a çevirmeliyim kodlar ile ama nasıl yapacağımı anlamadım.
Deneme sürümden başka bir sürüme çeviremezsiniz, ayrıca deneme sürümde crack programları da aktifleştirme yapamaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı