Bilgisayar kısa devre yaptı

uıop

Hectopat
Bilgisayara güç geliyor ama ekran gelmiyor basit nedenlerden değil hepsini denedim. RAM'i çıkardım ekran kartıni çıkardım kabloları kontrol ettim önceden bir ara oldu gine tek RAM ve ekran kartsız çalıştı. Şu an acılıyor ama ekran gelmiyor. Klavye fare de çalışmıyor. Nasıl açabilirim?

Hocam power'ınızda sorun olmuş olabilir. Aynı sorunu çalıştığım şirketteki bir bilgisayarda başıma gelmişti. Ve bende power'ını değiştirip sorunu çözmüştüm.

Bilgisayara güç geliyor ama ekran gelmiyor basit nedenlerden değil hepsini denedim. RAM'i çıkardım ekran kartıni çıkardım kabloları kontrol ettim önceden bir ara oldu gine tek RAM ve ekran kartsız çalıştı. Şu an acılıyor ama ekran gelmiyor. Klavye fare de çalışmıyor. Nasıl açabilirim?

Daha önce de yazılmıştı. Kasada ki statik elektriğin gitmesi için kablolar takılı değilken açma - kapama düğmesine bas - çek yolu ile atabilirsin.

Bileşenlerin modellerini de belirtmeniz gerek.

Bilgisayara elektrik girişi yokken bilgisayarın açma tuşuna birkaç kez bas diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı