Bilgisayar mı konsol mu alınmalı?

Katil_Civciv1

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben bir konsol almayı düşünüyorum ama bu konuda çok kararsızım. Uzun süredir PS5 veya Series X almayı düşünüyordum ama aklım PC'ye kaymaya başladı. PC de PvP oyunlarını uzun süredir mobilden oynadığım için çok iyi oynayamıyorum. Para harcayabilirim ama olabildiğince az harcamak istiyorum. 4K televizyonum da var o yüzden konsol daha yatkın geliyor ama PC de olabilir. Düşüncelerinizi bekliyorum.

Bilgisayar alinmalı düşünüyorum çünkü oyunları daha akıcı bir şekilde oynayabiliyorsunuz; örneğin, GTA gibi oyunlarda 60 fps'nin üzerine çıkabiliyorsunuz. (Fakat oyunların çıkmasını daha fazla bekleyeceksinizi)

Arkadaşlar merhaba, ben bir konsol almayı düşünüyorum ama bu konuda çok kararsızım. Uzun süredir PS5 veya Series X almayı düşünüyordum ama aklım PC'ye kaymaya başladı. PC de PvP oyunlarını uzun süredir mobilden oynadığım için çok iyi oynayamıyorum. Para harcayabilirim ama olabildiğince az harcamak istiyorum. 4K televizyonum da var o yüzden konsol daha yatkın geliyor ama PC de olabilir. Düşüncelerinizi bekliyorum.
Konsol alıp oyunlara da para vereceğinizi unutmayın.

Bilgisayarı oyun dışı edit veya ofis programlarını kullanıyorsan vb. ben PC derim ama sadece oyun odaklıysan fiyat performans olarak konsol önerebilirim.

Bilgisayarın yoksa bilgisayar almalısın. Bilgisayarda oyun haricinde edit, günlük kullanım vs. her türlü işi yaparsın. Hem o fiyata alıcağın PC PS5'ten daha iyi performans verecektir. Piyasadaki her oyunu neredeyse Ultra ayarlarda 60+ FPS üzeri oynayacaksın. Her oyuna para verme gibi bir derdin de yok. Artık konsola çıkan oyunlar PC yede çıkmaya başladı. PC dede çok büyük bir pazar var. Eskiden olsa sadece oyun amaçlı PlayStation önerirdim. Ama oyun fiyatları malum.

Yeni konular

Geri
Yukarı