Bilgisayar mı telefon mu?

Bende oradan almaya karar verdim GameLoop ile oyun oynayacak çok var.

Hocam tabii sizin tercihiniz alabilirsiniz ama paranıza yazık ve tekrar söylüyorum mühim olan 3000'TL'ye sistem bulmak değil mühim olan o bilgisayarın size sağlayacakları Sahibinden'de bulursunuz ama alınca fikirleriniz değişebilir.

En iyisini yaptınız. Bu arkadaşlara kanmayın, bunlara göre 3000'e PC sadece mario açar. 3000 TL'ye bazı dayılar veriyor oyuncu bilgisayarı 😅bende paramı biriktirip şu elimdeki çöp bilgisayarı atıp yerine en azından CS:GO'yu 60 FPS olsa bile oynatan bir PC alacağım. Elimde sadece 600-700 TL var bir 2000 yapıp almayı planlıyorum ama alırken de dikkat edin çalışıyor mu diye.

Ve dostum bu arkadaşlara kanmayın derken 2000TL'ye bilgisayar almayı planlıyorsun engin bilgilerin ve deneyimlerin sayesinde arkadaşı çok iyi yönlendiriyorsun bence seni 2000TL'lik bilgisayar idare eder :D ben arkadaş adına konuşuyorum.

Hocam tabii sizin tercihiniz alabilirsiniz ama paranıza yazık ve tekrar söylüyorum mühim olan 3000'TL'ye sistem bulmak değil mühim olan o bilgisayarın size sağlayacakları Sahibinden'de bulursunuz ama alınca fikirleriniz değişebilir.

Ve dostum bu arkadaşlara kanmayın derken 2000TL'ye bilgisayar almayı planlıyorsun engin bilgilerin ve deneyimlerin sayesinde arkadaşı çok iyi yönlendiriyorsun bence seni 2000TL'lik bilgisayar idare eder :D ben arkadaş adına konuşuyorum.

Sana göre idare edecek bilgisayar 32 GB RAM, GeForce NVIDIA RTX 3060, işlemci AMD Ryzen... Çocuk idare edecek bir PC demiş oyun bilgisayarı dememiş. Bir iki ufak oyun oynar ama tabii Valorant vs. girmesi için daha yüksek para ortaya koyması gerek ama başta da anlatmış küçük oyunlar (GTA San Andreas gibi diyor). Baştaki mesajı düzgün okumadan yorum yapma.
Edit: Ben 1000 TL'ye 12 GB RAM, Intel Core i5, AMD Radeon R7'lik bir bilgisayar topladım kuzenime. 2000 deyip geçme lütfen. Çocuk Valorant, PUBG vs. bayağı iyi oyun oynuyor.

Sana göre idare edecek bilgisayar 32 GB RAM, GeForce NVIDIA RTX 3060, işlemci AMD Ryzen... Çocuk idare edecek bir PC demiş oyun bilgisayarı dememiş. Bir iki ufak oyun oynar ama tabii Valorant vs. girmesi için daha yüksek para ortaya koyması gerek ama başta da anlatmış küçük oyunlar (GTA San Andreas gibi diyor). Baştaki mesajı düzgün okumadan yorum yapma.
Edit: Ben 1000 TL'ye 12 GB RAM, Intel Core i5, AMD Radeon R7'lik bir bilgisayar topladım kuzenime. 2000 deyip geçme lütfen. Çocuk Valorant, PUBG vs. bayağı iyi oyun oynuyor.

Gelecekte Windows 8.1 ve 10'un desteği kesilince gelen pişmanlık hisside olacak. İşletim sistemini geçtim laptop yerine kasa toplayabilir ama düşük donanımlarla tabii ki. Bunlar Half-Life 2, GTA san andreans portal Call of Duty serileri vb

Son düzenleme:
Gelecekte Windows 8.1 ve 10'un desteği kesilince gelen pişmanlık hisside olacak. İşletim sistemini geçtim laptop yerine kasa toplayabilir ama düşük donanımlarla tabii ki. Bunlar Half-Life 2, GTA san andreans portal Call of Duty serileri vb.

Öyle deme kanka adam 1000TL'ye PC topluyor :D 5TL PC toplama videosunu izlemiş gelmiş.

Gelecekte Windows 8.1 ve 10'un desteği kesilince gelen pişmanlık hisside olacak. İşletim sistemini geçtim laptop yerine kasa toplayabilir ama düşük donanımlarla tabii ki. Bunlar Half-Life 2, GTA san andreans portal Call of Duty serileri vb.

Ne yani destek kesilince de kullanabiliriz. Şu an hala milyonlarca insan hala Windows 7 kullanıyor. Desteği bitti diye millet Windows 11 kaldırmıyor diye bilgisayarını çöpe atmayacak emin ol.

3K ya toplanacak sistem.

Tamam kanka en komik sensin.

Öyle deme kanka adam 1000TL'ye PC topluyor :D 5TL PC toplama videosunu izlemiş gelmiş.
Orada yanlış yazmışım. Letgo sitesinde 1000 tl'ye bulmuştum.

Kankam 750 Ti bilgisayar diyoruz ki bu arkadaşı çoğunlukla tatmin edecek bir kart sahibinden üzerinden satışlarda her türlü kar elde ediyorsunuz merak etmeyin yani 3000 TL ile alacağı telefonda ne kadar verim alabilir size onu sormak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı