Bilgisayar mı, telefon mu?

Tek 8 takılmasını tavsiye edeni ilk kez görüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

8 GB hiç bir zaman yetmeyecek. İleride eklemek zorunda kalacak. 2X4 yaparsa nasıl eklesin? Hem elindekini satmaya uğraşacak (2X4 kimse tercih etmediği için elinde kalacak) sonra tekrar 2X8 kit almaya çalışacak. Her türlü zararda.

8 GB hiçbir zaman yetmeyecek. İleride eklemek zorunda kalacak. 2x4 yaparsa nasıl eklesin? Hem elindekini satmaya uğraşacak (2x4 kimse tercih etmediği için elinde kalacak) sonra tekrar 2x8 kit almaya çalışacak. Her türlü zararda.

Hiç 8 GB kullanmamış gibi konuşmuşsun kanka niye yetmesin. 5000 lira 16 GB'lı sistem alınır, 8 GB almaktansa 4x2 aldım sonra yükseltirim diye. Hala yükselteceğim :D.

Hiç 8 GB kullanmamış gibi konuşmuşsun kanka niye yetmesin. 5000 lira 16 GB'lı sistem alınır, 8 GB almaktansa 4x2 aldım sonra yükseltirim diye. Hala yükselteceğim :D.

Windows 3 GB kendine ayırıyor. Oyuna ne kaldı? Hikayeli oyunlar artık 10 GB RAM kullanıyor. 5000 TL bütçe az değil. Ben 6-7 ay önce bile 3500 TL'ye 2x8 RAM'li sistem topluyordum.

Benim Windows 1.9 GB harcıyor ama tabi parası olana mutlaka 16 GB olmalı.

Benimki 3.5 kullanıyor üstelik Pro değil Home:

Adsız.png

Yeni konular

Geri
Yukarı