Bilgisayar mı yoksa Switch mi?

Newke

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Nintendo Switch ile bilgisayar arasında kaldım. Şu anda elimde Xbox One ve laptop var bilgisayara ihitiyacım var ve bütçem 4700 TL yani bir PC ile monitör almayı düşünüyorum. Nintendo almayı isteme sebebim oyunlarını gerçekten ilgi çekici bulmam ve taşınabilir bir konsol olması çok kararsızım. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynadığınız oyunlar size seçiminiz için yardımcı olacaktır. Bizzat bana sorarsanız her türlü masaüstü. Büyük ekran ısı derdi yok laptopun tek avantajı elektrik gittiğinde 2-3 saatlik kullanımı ve taşınabilirliği.

PC alin bence. 4700TL ile iyi bir seyler alinabilir, switch 1000TL'nin ustune ciktigi zaman ben almaktan vazgecmistim. Tasinabilir olmasi bir arti fakat oynadiginiz oyunlarin belirli bir zaman sonra sıkması durumu da var.

Arkadaşlar Nintendo Switch ile bilgisayar arasında kaldım. Şu anda elimde Xbox One ve laptop var bilgisayara ihitiyacım var ve bütçem 4700 TL yani bir PC ile monitör almayı düşünüyorum. Nintendo almayı isteme sebebim oyunlarını gerçekten ilgi çekici bulmam ve taşınabilir bir konsol olması çok kararsızım. Sizce hangisini tercih etmeliyim?
Switch Alıcaksan Sıfır Almanı Önermem 2.el 1800 Tl'ye Rahat Bulursun Kalan Parayada İlerde Biraz Daha Ekleyip Pc Toplayabilirsin

Geri
Yukarı