Bilgisayar montajı için bilgisayarcıya 300 TL verilir mi?

YusoZ

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar kuzenimin topladığı bir sistem var küçük daha bende hayatımda hiç sistem birleştirmedim. Bilgisayarcıya 300 lira vermeli miyim yoksa ben birleştirebilir miyim?

Saoğulun bilgisayar hakkında bilgiliyim ama hiçbirleştirmedim sistem yüksek değil i3 10100F bir de 1650 var ama deneyip kıracağım diye kokuyorum işlemciyi falan takarken ekran kartı RAM basittir zaten.

Başında beklemeyince parça çalıyorlar üçkağıtçılar ama şimdiye kadar benim başıma hiç gelmedi parçalar yüksek maliyetli değil diye. Bundan sonra gelir ama maliyetleri yükseldiği için.
Sadece parça çalma değil mesela adamda eski aynı model RAM veya PSU vardır onları takar çok görünmeyeceği için eski olduğu belli olmaz.

Saoğulun bilgisayar hakkında bilgiliyim ama hiçbirleştirmedim sistem yüksek değil i3 10100F bir de 1650 var ama deneyip kıracağım diye kokuyorum işlemciyi falan takarken ekran kartı RAM basittir zaten.
Ben de almadan önce öyle diyordum sonra XMP açmak için RAM slotunu değiştirmem gerekti yaklaşık yarım saat uğraştım takmayı zor becerdim. Ben hassas davrandığım için yapamıyorum. Belki siz rahat yaparsını ana riske atmayın derim.

Geri
Yukarı