Bilgisayar Mühendisliği için laptop önerisi

Şahsen 8 GB RAM'li ve 256 GB SSD'li bir laptop önermem.

Attığınız Huawei laptopu alabilirsiniz bunlar da benim önerilerim:

Aşağı yukarı benzer cihazlar sanırım. Sizce başta söylediğim Huawei Matebook D16 beni yarı yolda bırakır mı dersiniz çünkü harici ekran kartı yok ekran kartı olan bir cihaza yönelmelimiyim ?
Attığım 40 GB RAM'li laptopta iş görecektir :D. Ağır olması sorun değilse Gaming laptoplara bakabilirsiniz 16 GB RAM'li.
Ultrabook'lar tercihim şuanda ağır makineleri sırtımda taşımak istemiyorum :(

Aşağı yukarı benzer cihazlar sanırım. Sizce başta söylediğim Huawei Matebook D16 beni yarı yolda bırakır mı dersiniz çünkü harici ekran kartı yok ekran kartı olan bir cihaza yönelmelimiyim ?
Attığınız laptoptaki işlemci performans serisi bir işlemci ve çok güçlü. AMD'nin dahili GPU'ları oldukça güçlüdür zaten oyun harici bilgisayar mühendislik için çok GPU performansına ihtiyaç duyacağınızı düşünmüyorum. Attığım Huawei laptop daha küçük daha kaliteli ekrana sahip ve daha az güçlü bir CPU'ya sahip.

Attığınız laptoptaki işlemci performans serisi bir işlemci ve çok güçlü. AMD'nin dahili GPU'ları oldukça güçlüdür zaten oyun harici bilgisayar mühendislik için çok GPU performansına ihtiyaç duyacağınızı düşünmüyorum. Attığım Huawei laptop daha küçük daha kaliteli ekrana sahip ve daha az güçlü bir CPU'ya sahip.
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim matebooklardan birini alıcam artık macbook kafamı karıştırıyordu ondan kurtuldum en azından 😂

Geri
Yukarı