Bilgisayar nasıl korunur?

Oldus

Centipat
Daha fazla  
Kaskpersky var Premium. Görev Yöneticisi gibi ayrıntılı bir şekilde uygulama kontrolü yapabileceğim bir program var mı ve nasıl daha fazla güvenlikli olurum?
Bir şey indirirken VirusTotal'e atıyorum. Yani istedim şeyler daha fazla ayrıntılı kontrol programları ve güvenlik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaskpersky var Premium. Görev Yöneticisi gibi ayrıntılı bir şekilde uygulama kontrolü yapabileceğim bir program var mı ve nasıl daha fazla güvenlikli olurum?
Bir şey indirirken VirusTotal'e atıyorum. Yani istedim şeyler daha fazla ayrıntılı kontrol programları ve güvenlik.
Yapabileceğin en iyi şeylerden birini yapmışsın zaten.Onun dışında gene internette bilinçli hareket etmek lazım yoksa bazı zararlı şeyleri ne Kaspersky ne Eset ne Avast gibi prograölar koruyabilir.

Eğer bilgisayarınızda özel projeler tasarlamıyorsanız karpersky yeterli olacaktır.
Eğer kesinlikle korumanız gereken özel bir şey varsa crack vs. Yüklememeniz yeterli.

Son 20 yıldır hiçbir antivirüs programı kullanmıyorum şu ana kadar hiçbir yan etki yaşamadım. XP zamanlarında çok çekmiştik :D

Yeni konular

Geri
Yukarı